Stužkove

Milí maturanti, stužkovou slávnosťou prejavujete úctu svojim rodičom, profesorom a spolužiakom za prežitie spoločných chvíľ a tak zakončíte obdobie života na strednej škole. V prípade že zvažujete nad výberom kameramana a fotografa tak neváhajte a oslovte nás. Pri tejto príležitosti sa s Vami na triednickej hodine radi stretneme a dohodneme na zdokumentovaní tejto jedinečnej spoločenskej udalosti a to tak aby ste sa na stužkovú nielen tešili, ale potom na ňu pri sledovaní aj príjemne spomínali. Zachytené a spracované budú všetky kľúčové okamihy, ako napríklad pečatenie klasifikačného záznamu, slávnostný nástup, tance s rodičmi a profesormi, čierna kronika a samozrejme tie najlepšie momenty z voľnej zábavy a programu. Výsledný produkt dodávame na DVD 4,7 GB, DVD Dl 8.5 GB, Blu-ray 25 GB ale aj na USB alebo na Váš externý hard disk.

Ceny týchto služieb sú individuálne a závisia od dĺžky a náročnosti natáčania, požiadaviek zákazníka, výsledného formátu výstupu a pod.

Neváhajte nás preto kontaktovať s Vašimi požiadavkami a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku.

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA STUŽKOVÁ

Meno a Priezvisko

Kontaktný telefón:
Váš e-mail:
Dátum akcie:
Typ média  

Vyberte si služby:

Doplnkové služby:

 

Uveďte názov školy:
Mesto školy:
Miesto a mesto, kde sa slávnosť uskutoční:

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a pět 

Po odoslaní vám príde na váš email cenník vami požadovaných služieb. Vaša objednávka je nezáväzná.
Vašu objednávku môžete pri osobnom stretnutí zmeniť podľa vašich požiadaviek.

 

Kontaktujte nás

VIDEO - FOTO - ŠTÚDIO - PANKO

Gen. Svobodu 343/116

093 01  Vranov nad Topľou

IČO: 33275149

E-mail: j.panko@azet.sk

Telefón: 0908 984 459

Napíšte nám

VÁŽENÍ NÁVŠTEVNÍCI NAŠEJ WEB STRÁNKY, NA ZÁKLADE GDPR - EURÓPSKEHO NARIADENIA Č. 2016/679 , VÁŠ EMAIL, PRÍPADNE TELEFÓNNE ČÍSLO NEBUDE POSKYTNUTÉ ĎALŠÍM OSOBÁM K SPRACOVANIU VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV. ZASLANÍM VÁŠHO EMAILU, TELEFÓNNEHO ČÍSLA SÚHLASITE S TÝM ABY SME VÁM ODPOVEDALI NA VÁŠE OTÁZKY.

Naše služby nie sú určené pre osoby mladšie ako 16 rokov.