Vitajte na stránke VIDEO - FOTO - ŠTÚDIO - PANKO

Video - Foto - Štúdio - Panko Vám pomocou najmodernejšej techniky, vysokou kvalitou a prepracovaním detailov prináša už dlhé roky len tie najlepšie videozáznamy a fotografické materiály. 

Naše produkty sa pýšia čistým obrazom, vysokým kontrastom, prirodzenou hĺbkou farieb, kvalitným zvukom, precíznym spracovaním detailov.

Výsledný produkt v podobe filmu Vám oživí spomienky na neopakovateľný zážitok Vášho života.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka preto v prípade požiadaviek radi použijeme Vašu hudbu, fotky ktoré chcete zakomponovať do videa, preberieme scenár a radi zohľadníme Vaše  požiadavky.

Výsledné produkty sú dodávané na USB kľúči v darčekovom balení a 25GB Blu-Ray nosičoch v kvalitných plastových a graficky upravených obaloch, v prípade záujmu vieme Vám dodať výsledný produkt aj na klasických DVD 4,7GB  a DVD DL 8,5GB nosičoch.

V prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby, neváhajte a kontaktuje nás ohľadom nezáväznej cenovej kalkulácie.

Pri objednávke služieb videozáznamu  Vám vieme zabezpečiť aj služby fotografa a to za zvýhodnených cenových podmienok, takže čím viacej služieb si u nás objednáte tým vyššiu zľavu získate.

Svadba v živote dvoch mladých ľudí  patrí medzi tie najkrajšie a neopakovateľné okamihy  života.

V prípade že sa rozhodnete  pre naše služby a budeme pri tom keď si poviete slovko ÁNO,  vieme Vám s istotou povedať  že aj po rokoch sa radi vrátite  k  Vášmu svadobnému videu a svadobným fotografiám .

kameraman na svadbu,fotograf na svadbu, kameraman a fotograf,Kameraman Vranov nad Topľou, kameraman Strážske, kameraman Humenné, kameraman Michalovce, kameraman Trebišov, kameraman Sečovce, kameraman Snina, kameraman Medzilaborce, kameraman Prešov, kameraman Košice, kameraman Sobrance, kameraman Kapušany, Kameraman Sobrance, kameraman Svidník,kameraman cena,svadobne video,svadobny kameraman,kameraman volne termíny rok 2016, kameraman Stropkov, kameraman Bardejov

Kontaktujte nás

VIDEO - FOTO - ŠTÚDIO - PANKO

Gen. Svobodu 343/116

093 01  Vranov nad Topľou

IČO: 33275149

E-mail: j.panko@azet.sk

Telefón: 0908 984 459

Napíšte nám

VÁŽENÍ NÁVŠTEVNÍCI NAŠEJ WEB STRÁNKY, NA ZÁKLADE GDPR - EURÓPSKEHO NARIADENIA Č. 2016/679 , VÁŠ EMAIL, PRÍPADNE TELEFÓNNE ČÍSLO NEBUDE POSKYTNUTÉ ĎALŠÍM OSOBÁM K SPRACOVANIU VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV. ZASLANÍM VÁŠHO EMAILU, TELEFÓNNEHO ČÍSLA SÚHLASITE S TÝM ABY SME VÁM ODPOVEDALI NA VÁŠE OTÁZKY.

Naše služby nie sú určené pre osoby mladšie ako 16 rokov.